Kamiennogórskie podziemia stały się ciekawą atrakcją dla dzieci. Dzisiaj (środa, 10 lipca) specjalnie do Arado przyjechały dzieci z Ośrodka Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży z Legnicy.
Grupa 32 dzieci i sześciu opiekunów zaplanowała na ten rok wycieczkę do Kamiennej Góry. W zeszłym roku na podobnej wycieczce dzieci znalazły ulotkę podziemi. Już wtedy zapadła decyzja, że w tegorocznym planie wyjazdów wpisane zostanie Arado. Wycieczkę dofinansował Urząd Miasta w Legnicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze