Dzisiaj (czwartek, 18 września) w Kamiennej Górze rozpoczęła się trasa zuchowa 22 Rajdu Granica.
Trzydniową trasę dla zuchów przygotowali harcerze z Kamiennej Góry. Na wędrówkę zdecydowały się trzy drużyny ze Środy Śląskiej, Świdnicy i Kamiennej Góry, w sumie ok. 60 zuchów.
Kamiennogórscy harcerze po raz trzeci przygotowali trasę dla zuchów, w tym roku wędrują pod hasłem ?Czterej pancerni i zuchy?. Na trasie uczestnicy rajdu będą mieli do wykonania zadania, które pozwolą im na uzyskanie specjalności Żołnierz.
Trasa zuchowa zakończy się w sobotę w Szklarskiej Porębie. Cały Radj Granica zakończy się w niedzielę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze