Reklama

Zuchy na trasie

Dzisiaj (czwartek, 18 września) w Kamiennej Górze rozpoczęła się trasa zuchowa 22 Rajdu Granica.



Trzydniową trasę dla zuchów przygotowali harcerze z Kamiennej Góry. Na wędrówkę zdecydowały się trzy drużyny ze Środy Śląskiej, Świdnicy i Kamiennej Góry, w sumie ok. 60 zuchów.

Kamiennogórscy harcerze po raz trzeci przygotowali trasę dla zuchów, w tym roku wędrują pod hasłem ?Czterej pancerni i zuchy?. Na trasie uczestnicy rajdu będą mieli do wykonania zadania, które pozwolą im na uzyskanie specjalności Żołnierz.

Trasa zuchowa zakończy się w sobotę w Szklarskiej Porębie. Cały Radj Granica zakończy się w niedzielę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama