Jak informuje dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Mariola Jaciuk, szkoła w czasie ferii zimowych czekać będzie na uczniów.
Grupa nauczycieli będzie czekać przez okres ferii na uczniów chcących rozszerzyć swoją wiedzę, nadrobić zaległości czy skonsultować się z opiekunem. Dostępna będzie również sala gimnastyczna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze