Dnia 8 czerwca 2016r. uczniowie klasy mundurowej ZSZiO w Kamiennej Górze wraz z dyrektor Mariolą Jaciuk oraz wychowawcą klasy Małgorzatą Cedzidło uczestniczyli w ćwiczeniach strzeleckich w Karkonoskim Klubie Strzeleckim ?Perkun?.
Uczniowie mieli okazję sprawdzić oraz doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. W czasie zajęć opiekę nad młodzieżą sprawował Paweł Płusa ? przedstawiciel stowarzyszenia ?KKS Perkun?.
Dodatkową atrakcją dla uczniów było ognisko. Po zajęciach uczniowie wraz z opiekunami wrócili pieszo do Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze