Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze w dniu 7 czerwca 2016 r. (wtorek) brała udział w pierwszym Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
Do udziału uczniowie przygotowywali się pod okiem Sylwii Oleksy. W konkursie wystąpiło 16 zespołów. Jury nagrodziło uczniów ZSZiO wyróżnieniem.
Konkurs obserwowali: Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk, rektor ? Komendant WSOWL płk dr Lesław Wełyczko oraz dyrektor ZSZiO Mariola Jaciuk. Uczestnictwo młodzieży było możliwe dzięki podpisanej współpracy z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz zaangażowaniu nauczycieli szkoły i rodziców.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze