Reklama

ZSZiO na konkursie piosenki

Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze w dniu 7 czerwca 2016 r. (wtorek) brała udział w pierwszym Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

 

 

Do udziału uczniowie przygotowywali się pod okiem Sylwii Oleksy. W konkursie wystąpiło 16 zespołów. Jury nagrodziło uczniów ZSZiO wyróżnieniem. 

 

Konkurs obserwowali: Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk, rektor ? Komendant WSOWL płk dr Lesław Wełyczko oraz dyrektor ZSZiO  Mariola Jaciuk. Uczestnictwo młodzieży było możliwe dzięki podpisanej współpracy z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz zaangażowaniu nauczycieli szkoły i rodziców. 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama