Reklama

ZSZiO dwa razy wygrał

W piątek (9 lutego) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze zorganizował zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół licealnych. Zawody rozegrane zostały na sali ZSZiO w Kamiennej Górze.

 

Dziewczęta
ZSZiO Kamienna Góra - ZSO Kamienna Góra 7 : 0 (7:0)
Bramki - Rzanna 3, Myjak 3, Skupień 1

Chłopcy
ZSZiO Kamienna Góra - ZSO Kamienna Góra 6 : 3 (2:2)
Bramki ZSZiO - Walczak 2, Wiktor 2, Kumorek 1, Bijak 1
ZSO - Micek 2, Majerski 1

Składy ZSZiO dziewczęta: Gabriela Całko, Wioletta Czaja, Natalia Dobrzańska, Natalia Jelińska, Karolina Kwaśniewska, Natalia Mułka, Julia Myjak, Magdalena Mysków, Paulina Rzana, Klaudia Skupień
Składy ZSZiO chłopcy: Mateusz Bijak, Michał Bijak, Mateusz Czerwiński, Seweryn Guzik, Nikodem Kumorek, Jakub Obidowski, Szymon Sztejkowski, Arkadiusz Walczak, Jan Wiktor, Dawid Wodziak

Reklama

Wśród dziewcząt awans uzyskały dwie drużyny, natomiast wśród chłopców tylko ZSZiO. Finały strefy jeleniogórskiej odbędą się w Kamiennej Górze odpowiednio 19 oraz 20 lutego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama