Reklama

Zostań ekobohaterem

W lubawskim Domu Kultury odbyło się dzisiaj (piątek 27 kwietnia) przedstawienie ?W świecie ekobohaterów?. Wystąpiły dzieci z klasy IIa ze szkoły podstawowej w Lubawce.

 

Przedstawienie przygotowane zostało z okazji Dnia Ziemi, który obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia. Dzieci przygotowały sceniczną opowieść o tym, co jest ważne dla Ziemi. Swoje racje wypowiedzieli najbardziej ulubieni bohaterowie dziecięcych bajek i to oni prosili o właściwe zachowania i postawy wobec gospodarki odpadami i ochrony czystości środowiska naturalnego. Shrek i Fiona apelowali o ochronę zieleni, Śnieżka segregowała odpady we właściwy sposób, a Smerfy zajmowały się czystością w swoim lesie. Spektakl spodobał się bardzo i dzieci nagrodzone zostały wielkimi brawami i upominkiem niespodzianką.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama