W lubawskim Domu Kultury odbyło się dzisiaj (piątek 27 kwietnia) przedstawienie ?W świecie ekobohaterów?. Wystąpiły dzieci z klasy IIa ze szkoły podstawowej w Lubawce.

Przedstawienie przygotowane zostało z okazji Dnia Ziemi, który obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia. Dzieci przygotowały sceniczną opowieść o tym, co jest ważne dla Ziemi. Swoje racje wypowiedzieli najbardziej ulubieni bohaterowie dziecięcych bajek i to oni prosili o właściwe zachowania i postawy wobec gospodarki odpadami i ochrony czystości środowiska naturalnego. Shrek i Fiona apelowali o ochronę zieleni, Śnieżka segregowała odpady we właściwy sposób, a Smerfy zajmowały się czystością w swoim lesie. Spektakl spodobał się bardzo i dzieci nagrodzone zostały wielkimi brawami i upominkiem niespodzianką.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze