Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie z remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej z Kamiennej Góry w kierunku Kowar.
Podczas remontu wycinane są fragmenty uszkodzonej nawierzchni, w tych miejscach układany jest nowy asfalt. Dzisiaj najwyraźniej zabrakło masy. Tuż za Kamienną Góra został wycięty fragment nawierzchni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze