Pod koniec lutego w Jeleniej Górze z góry Szybowcowej zaobserwowano zorzę polarną. Jak zapewnia jeden z Internautów, zjawisko było widoczne również w Lubawce.
Poświata przebiła się przez Grzbiet Lasocki, co widać na poniższym zdjęciu wykonanym 27 lutego o godzinie 22:55 na Podlesiu. Jest to pozostałość zorzy polarnej, która powstać miała z rozbłysku z plamy słonecznej AR1990.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze