W ramach letnich propozycji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce organizuje wyjazd do Cinema City w Wałbrzychu.
Wyjazd odbędzie się 29 lipca (wtorek). Zbiórka w Lubawce przy Domu Kultury (ul. Kamiennogórska 19) i w Chełmsku Śląskim przy Wiejskim Domu Kultury (Rynek) o 10.15. Koszt udziału to 20 zł od osoby.
Uczestnicy wyjazdu obejrzą film Gang Wiewióra.
Zapisy i szczegółowe informacje:
- Dom Kultury w Lubawce nr tel. 75 74 11 362
- Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim nr tel. 75 74 22 197
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze