Reklama

Znowu zamknięta zostanie ul. Główna w Pisarzowicach

Od jutra (wtorek, 23 września) do piątku (26 września) ponownie zamknięta zostanie ul. Główna w Pisarzowicach. Powodem są prace przy kanalizacji deszczowej. Przejazd będzie niemożliwy codziennie od godziny 7:00 do 15:00.
Ul. Główna to droga powiatowa prowadząca przez całe Pisarzowice. Ponownie zamknięty zostanie odcinek od zjazdu z drogi wojewódzkiej (od strony Kamiennej Góry) do skrzyżowania z ul. Przemysłową (tzw. skrzyżowanie przy krzyżu).
Możliwy objazd wyznaczony został ul. Białą, czyli wjazdem do Pisarzowic z drogi wojewódzkiej od strony Szarocina.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/09/2025 15:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama