Od jutra (wtorek, 23 września) do piątku (26 września) ponownie zamknięta zostanie ul. Główna w Pisarzowicach. Powodem są prace przy kanalizacji deszczowej. Przejazd będzie niemożliwy codziennie od godziny 7:00 do 15:00.
Ul. Główna to droga powiatowa prowadząca przez całe Pisarzowice. Ponownie zamknięty zostanie odcinek od zjazdu z drogi wojewódzkiej (od strony Kamiennej Góry) do skrzyżowania z ul. Przemysłową (tzw. skrzyżowanie przy krzyżu).
Możliwy objazd wyznaczony został ul. Białą, czyli wjazdem do Pisarzowic z drogi wojewódzkiej od strony Szarocina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze