Reklama

Znowu w Marciszowie

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 35-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Policjanci zatrzymali go na terenie gminy Marciszów.

 

Mężczyzna jechał samochodem marki honda. Przeprowadzona przez policjantów kontrola wykazała, że w terenie zabudowanym, przy dozwolonej prędkości 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 104 km/h. Został ukarany mandatem i punktami karnymi. W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. To kolejny kierowca, który na terenie gminy Marciszów znacznie przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama