Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 35-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Policjanci zatrzymali go na terenie gminy Marciszów.
Mężczyzna jechał samochodem marki honda. Przeprowadzona przez policjantów kontrola wykazała, że w terenie zabudowanym, przy dozwolonej prędkości 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 104 km/h. Został ukarany mandatem i punktami karnymi. W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. To kolejny kierowca, który na terenie gminy Marciszów znacznie przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze