Dzisiaj (czwartek, 7 sierpnia) w parku Watra w Lubawce z dziećmi spotkali się funkcjonariusze Straży Granicznej.
Większość uczestników spotkania nie pamięta, że Straż Graniczna miała siedzibę również w Lubawce. Obecnie strażnicy przyjeżdżają z Jeleniej Góry.
Podczas dzisiejszego spotkania dzieci mogły obejrzeć wyposażenie Straży Granicznej, przymierzyć hełm, kamizelkę, usiąść na quadzie. Każdy mógł również zostawić odciska linii papilarnych. Dla dzieci zorganizowany został także konkurs plastyczny. Na asfaltowych alejkach parku powstawało rysunki związane z obejrzanym przez dzieci wyposażeniem Straży.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze