- Po ostatnim sprzątaniu ścieżki rowerowej zaczęły pojawiać się pierwsze śmieci. - pisze jeden z internautów i dołącza dwa zdjęcia.
Zdjęcia wykonane zostały dzisiaj po południu na ścieżce rowerowej w Kamiennej Górze pomiędzy ul. Słowackiego a Lubawską. Śmieci na razie nie jest dużo, ale doświadczenie uczy, że wkrótce może ich być dużo więcej. Ścieżka rowerowa była sprzątana przez mieszkańców w miniony weekend.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze