Reklama

Znowu razem

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) uczestniczyły w kolejnych wspólnych zajęciach z uczennicami Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.


Tym razem w zajęciach sportowych uczestniczyły przedszkolne "Króliczki" pod opieką Małgorzaty Piotrowskiej-Szkaradek oraz uczennice klasy IIa z Piotrem Lemą.

Po zapoznaniu się dzieci ze starszymi koleżankami oraz krótkiej rozgrzewce zostały przeprowadzone ciekawe ćwiczenia ogólnorozwojowe, które sprawiły uczestnikom wiele radości.

Cykl zajęcia odbywa się w ramach akcji "Szkła w ruchu" prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama