Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) uczestniczyły w kolejnych wspólnych zajęciach z uczennicami Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Tym razem w zajęciach sportowych uczestniczyły przedszkolne "Króliczki" pod opieką Małgorzaty Piotrowskiej-Szkaradek oraz uczennice klasy IIa z Piotrem Lemą.
Po zapoznaniu się dzieci ze starszymi koleżankami oraz krótkiej rozgrzewce zostały przeprowadzone ciekawe ćwiczenia ogólnorozwojowe, które sprawiły uczestnikom wiele radości.
Cykl zajęcia odbywa się w ramach akcji "Szkła w ruchu" prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze