Jeden z internautów zwrócił uwagę na kolejne miejsce w Kamiennej Górze, w którym pojawił się problem z odpadami wielkogabarytowymi.
Przy ul. Baczyńskiego w Kamiennej Górze, przy wiacie, w której znajdują się pojemniki na odpady, pozostawione zostały stare meble. Na niewiele zdała się tabliczka informująca, że takie zachowanie jest niewłaściwe.
Przypominamy, tego typu odpady należy dostarczyć do PSZOK-u lub poczekać na tzw. Wystawkę.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze