Reklama

Znowu plama oleju

Uwaga kierowcy, na drodze wojewódzkiej Marciszów - Kaczorów ciągnie się plama oleju. Musicie liczyć się z utrudnieniami.

 

Policja informuje kierowców wjeżdżających na zanieczyszczony odcinek drogi o możliwym niebezpieczeństwie.

Jak informuje wójt gminy Marciszów Stefan Zawierucha, zarządca drogi (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei) zapowiedział zajęcie się problemem w poniedziałek. W tej sytuacji wójt podjął decyzję o usunięciu zagrożenia siłami gminy, bez czekania na zarządcę.

To kolejny przypadek problemu z usunięciem zagrożenia na drodze wojewódzkiej. Poprzednie takie sytuacje dotyczyły Pisarzowic i Kamiennej Góry.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama