Uwaga kierowcy, na drodze wojewódzkiej Marciszów - Kaczorów ciągnie się plama oleju. Musicie liczyć się z utrudnieniami.
Policja informuje kierowców wjeżdżających na zanieczyszczony odcinek drogi o możliwym niebezpieczeństwie.
Jak informuje wójt gminy Marciszów Stefan Zawierucha, zarządca drogi (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei) zapowiedział zajęcie się problemem w poniedziałek. W tej sytuacji wójt podjął decyzję o usunięciu zagrożenia siłami gminy, bez czekania na zarządcę.
To kolejny przypadek problemu z usunięciem zagrożenia na drodze wojewódzkiej. Poprzednie takie sytuacje dotyczyły Pisarzowic i Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze