Wielokrotnie poruszany temat przystanku autobusowego kolejny raz zainteresował internautów. Tym razem za sprawą dołożonych słupków.
Od jednego z internautów otrzymaliśmy wiadomość: ?Proszę o sprawdzenie wykonania nowego genialnego (?) rozwiązania przystanku przy ul. Krzeszowskiej (przy Osiedlu).? Przy wybudowanym kawałku chodnika stanęły słupki. Jak martwią się nasi czytelnicy zwęziło to jeszcze bardziej drogę i część kierowców po prostu boi się wymijać stojący autobus po przeciwnej stronie.
Internauta wspomina też inne uchybienia: ?A także (wiele razy opisywane) rozkład nie został przestawiony, a także nie została "dorobiona" dróżka do słupka przystankowego z rozkładem.?
O przystanku przy ulicy Krzeszowskiej pisaliśmy:
Uwagi o Krzeszowskiej
Dziwne rozwiazania
Krzeszowska 13.10
Przeprowadzony został też przetarg na Nowe oznakowanie, Oferty na oznakowanie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze