Reklama

Znowu o przystanku ? Twoja powiatowa

Wielokrotnie poruszany temat przystanku autobusowego kolejny raz zainteresował internautów. Tym razem za sprawą dołożonych słupków. 

 

Od jednego z internautów otrzymaliśmy wiadomość: ?Proszę o sprawdzenie wykonania nowego genialnego (?) rozwiązania przystanku przy ul. Krzeszowskiej (przy Osiedlu).? Przy wybudowanym kawałku chodnika stanęły słupki. Jak martwią się nasi czytelnicy zwęziło to jeszcze bardziej drogę i część kierowców po prostu boi się wymijać stojący autobus po przeciwnej stronie. 

Internauta wspomina też inne uchybienia: ?A także (wiele razy opisywane) rozkład nie został przestawiony, a także nie została "dorobiona" dróżka do słupka przystankowego z rozkładem.?

Reklama

O przystanku przy ulicy Krzeszowskiej pisaliśmy:
Uwagi o Krzeszowskiej
Dziwne rozwiazania 
Krzeszowska 13.10

Przeprowadzony został też przetarg na Nowe oznakowanie, Oferty na oznakowanie

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama