Reklama

Zniszczyli Floriana?

W sylwestrowa noc zniszczona została figura św. Floriana w Lubawce. Dzisiaj zatrzymanych zostało trzech młodych mieszkańców Lubawki podejrzewanych o dokonanie tego czynu.

Od początku roku policjanci prowadzili czynności mające doprowadzić do ustalenia, kto zniszczył rzeźbę. O dokonanie tego czynu podejrzewali trzy osoby. Dzisiaj młodzieńcy zostali zatrzymani. To 17-latek i dwóch 15-latków. Cała trójka to mieszkańcy Lubawki.

Młodsi z zatrzymanych po wykonaniu pierwszych czynności zostali zwolnieni do domu, 17-latek został zatrzymany na komendzie.

Czynności z udziałem całej trójki trwać będą przez najbliższe dni. Wtedy dowiemy się, czy młodzieńcy usłyszą zarzuty i czy się do nich przyznają.

Reklama

fot. archiwum - użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama