W sylwestrowa noc zniszczona została figura św. Floriana w Lubawce. Dzisiaj zatrzymanych zostało trzech młodych mieszkańców Lubawki podejrzewanych o dokonanie tego czynu.
Od początku roku policjanci prowadzili czynności mające doprowadzić do ustalenia, kto zniszczył rzeźbę. O dokonanie tego czynu podejrzewali trzy osoby. Dzisiaj młodzieńcy zostali zatrzymani. To 17-latek i dwóch 15-latków. Cała trójka to mieszkańcy Lubawki.
Młodsi z zatrzymanych po wykonaniu pierwszych czynności zostali zwolnieni do domu, 17-latek został zatrzymany na komendzie.
Czynności z udziałem całej trójki trwać będą przez najbliższe dni. Wtedy dowiemy się, czy młodzieńcy usłyszą zarzuty i czy się do nich przyznają.
fot. archiwum - użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze