Orkan Fryderyka łagodnie potraktował powiat kamiennogórski. Nie doszło do poważnych zniszczeń.
Strażacy odnotowali tylko kilka niewielkich interwencji.
O sporym pechu może mówić właściciel samochodu zaparkowanego przy ul. Kościuszki, przy remontowanym budynku Centrum Kultury. Pojazd stoi pod drzewem, z którego oderwał się konar i uszkodził dach i szybę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze