W nocy z wtorku na środę (4/5 grudnia) nieznany sprawca bądź sprawcy zniszczyli skrzynkę elektryczną na kamiennogórskim zalewie.
Najprawdopodobniej sprawca włamał się do zabezpieczonej skrzynki. Wewnątrz rozlał piankę montażową doprowadzając do zwarcia. Teren zalewu pozbawiony został zasilania. Nie wiadomo w jaki celu sprawca podjął taki wysiłek przy niszczeniu mienia.
Miejskie Centrum Kultury Fizycznej usuwa zniszczenia.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze