Nieznani sprawcy zniszczyli ogrodzenie prywatnej działki oraz terenu szkoły w Pisarzowicach.
Z płotu wyrwanych zostało kilkanaście paneli. Konstrukcje są uszkodzone, sprawcy nie bawili się w odkręcanie śrub, trudne je będzie ponownie zamontować.
Wyrwane panele ułożone zostały na łące, przy drodze.
Dochodzenie w tej sprawie prowadzi kamiennogórska policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze