Działacze i piłkarze z Janiszowa zobaczyli dzisiaj w jaki stanie jest ich boisko. Nieznany jeszcze sprawca murawę boiska potraktował jako samochodowy tor. Boisko zostało zniszczone. Przywrócenie jego stanu będzie wymagało sporo pracy.
Na murawę wjechał samochód, jego kierowca poświęcił sporo energii na niszczenie pracy działaczy i sportowców. Po śladach widać m.in. że próbował driftować.

Sprawą już zajmuje się policja.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze