Reklama

Zniszczona wiata

Podczas zakończonego właśnie weekendu zniszczona została wiata stojąca przy rzeźbie św. Floriana w Lubawce u stóp Świętej Góry.

 

Wiatę postawiło nadleśnictwo. Konstrukcja zapoczątkowała przemianę zapomnianej polany na miejsce rekreacji dla mieszkańców Lubawki i turystów. Stopniowo wokół polany montowane są kolejne urządzenia: ławki, kosze. Zamontowana została luneta umożliwiająca oglądania m.in. Śnieżki. Na polanie organizowane są imprezy dla mieszkańców.

Do niedawna nowa infrastruktura opierała się wandalom. Kilkanaście dni temu wiata po raz pierwszy została poważnie uszkodzona. Wyrwana został część desek z balustrady od strony lasu. Podczas minionego weekendu doszło do kolejnej dewastacji. Tym razem przestała istnieć prawie cała balustrada otaczająca wiatę.

Reklama

Zniszczenie infrastruktury zostanie zgłoszone policji.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama