Od jednej z Internautek otrzymaliśmy zdjęcie tablicy oznaczającej początek Wieściszowic.
Autorka napisała - Urodziłam się w Wieściszowicach, dawno już tam nie mieszkam ale kilka razy w roku wracam na "stare śmiecie" i jak zwykle wita mnie ten już chyba kultowy szyld "Wieściszowice". Znak że tutaj od komuny nic się nie zmieniło. Dużo jeżdżę po Polsce ale takiego szyldu (znaku drogowego) już nigdzie nie spotkałam, ponoć w powiecie kamiennogórskim jest ich jeszcze kilka, osobiście ich nie widziałam. Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest to symbol zastoju braku chęci do zmian i relikt przeszłego ustroju. Nie wyobrażam sobie, że np wójt gminy tego nie widzi, bo np moi znajomi z Wieściszowic tego nie widzą i byli bardzo zdziwieni jak zwróciłam im na to uwagę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze