Przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarzy z Okrzeszyna będą musieli sporo energii włożyć w poprawę stanu boiska. Część murawy zniszczona została przez pojazd, który po niej jeździł.
Ślady kół widać na części murawy. Koleiny są głębokie. Kierowca musiał wjechać na grząską murawę i zakopać się. Aby wyjechać, pod koła podkładał kamienie i deski.
Nie wiadomo, kiedy doszło do zniszczeń. Samochód musiał wjechać na murawę gdy nawierzchnia była grząska, a więc przed trwającymi od tygodnia mrozami. Dzisiaj murawa jest twarda, zmrożona.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze