Z pejzażu Kamiennej Góry znika jedna z wież. W związku z pracami rozbiórkowymi zamknięty jest fragment ścieżki rowerowej.
Stopniowo rozbierana jest wieża kolejowa stojąca przy ul. Towarowej. W nocy ze środy na czwartek pożar na terenie objętych pracami gasili kamiennogórscy strażacy.
W związku z prowadzonymi pracami zamknięty został przejazd ścieżką rowerową na wysokości obiektu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze