W Pisarzowicach trwa rozbiórka budynku, którego stan zagrażał użytkownikom drogi powiatowej prowadzącej przez wieś.
Aktualizacja 18:20
Droga została uprzątnięta. Na wjazdach do Pisarzowic nadal stoją znaki wyznaczające objazd.

Aktualizacja 16:30
Budynek przestał istnieć.

Oryginalna informacja
Od 12 lipca, od dnia w którym zawalił się fragment ściany budynku, przejazd przez wieś drogą powiatową jest niemożliwy. Na wysokości rudery droga jest zablokowana.

Dzisiaj rozpoczęła się rozbiórka budynku. Na miejscu pracuje ciężki sprzęt. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj droga będzie przejezdna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze