Znani są już sprawcy niedawnego zniszczenia kapliczek na terenie Kalwarii Krzeszowskiej. Okazali się nimi dwaj nieletni mieszkańcy gminy Kamienna Góra.
Do dewastacji kapliczek doszło w nocy z 9 na 10 lipca. Zniszczone zostały reprodukcje obrazów, na ścianach pojawiły się bazgroły. Z ustaleń policji wynika, że sprawcami dewastacji byli 13- i 15-letni mieszkańcy gminy Kamienna Góra. Nieletni przyznali się do tego czynu, odpowiadać będą przed sądem rodzinnym.
fot. Europejska Perła Baroku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze