Dzisiaj (sobota, 7 czerwca) podczas Krajowej Wystawy Filatelistycznej Kamienna Góra 2014 wręczone zostały nagrody dzieciom wyróżnionym w konkursie plastycznym ?Przyroda, rolnictwo, las, ekologia, człowiek?.
Konkurs ogłoszony został przez organizatorów wystawy. Zadaniem autorów było przygotowanie projektu znaczka pocztowego lub kartki pocztowej. Zgłoszone zostały 124 prace z powiatu kamiennogórskiego, Wałbrzycha, Chojnowa i Janowa. W kategorii 5-8 lat wpłynęły 42 prace, 9-12 lat 65 prac, a w grupie gimnazjalistów 17 prac.
Grand Prix i pierwszą nagrodę odebrała Aleksandra Cejnowa (SP 1 Kamienna Góra). Drugie miejsca zajęli: Martyna Szymczak, Karina Kubieniec (obie SP1 Kamienna Góra), Daria Ułasik, Beata Zielińska, Vanessa Jarosińska (cała trójka SP Chełmsko Śląskie). Trzecie miejsca zajęli: Wiktoria Poniecka, Monika Poręba (obie SP Chełmsko Śląskie), Katarzyna Malinowska (SP 1 Kamienna Góra), Szymon Bagnicki (SP Krzeszów). W grupie gimnazjalistów wyróżnienie otrzymał Jakub Majka (ZSP Chełmsko Śląskie). Organizatorzy wyróżnili również: Artura Czuchońskiego (SP Miszkowice), Jakuba Fujara (SP Ptaszków), Kingę Łuczak (SP Pisarzowice), Karolinę Jagusztyn (SP Szarocin), Alicję Jagodzińską (SP 15 Wałbrzych), Paulinę Wajdę (SP 3 Chojnów), Aleksandrę Lewandowską (SP 2 Kamienna Góra), Aleksandrę Dyśko (ZSS Janów).
Wszyscy autorzy otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w konkursie.
Więcej o wystawie: Święto filatelistów

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze