Dzisiaj (środa, 12 czerwca) w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości odbyło się walne zgromadzenie. Oceniona została praca zarządu oraz, w związku z zakończeniem kadencji, nastąpiło powołanie prezesa na nową kadencję.
Zarząd Strefy, czyli prezes Iwona Krawczyk i członek zarządu Adam Ugrewicz, otrzymali absolutorium.
I. Krawczyk powołana została na prezesa zarządu na kolejna kadencję. Po dzisiejszym walnym nieobsadzone zostało stanowisko członka zarządu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze