Dzisiaj obradowała rada nadzorcza Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości w Kamiennej Górze. Zapadła decyzja o zmianie władz spółki.
Do tej pory prezesem SSEMP był Tadeusz Rycharski wiceprezesem Dagmara Gęborys. Rada nadzorcza przyjęła uchwałę i ogłosiła konkurs na prezesa i wiceprezesa zarządu.
Chętni do objęcia tych funkcji mogą się zgłaszać do 22 maja. Otwarcie zgłoszeń i ich formalna ocena zaplanowana jest na 23 maja o godzinie 10. Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowane są na 29 maja.
Do czasu wyboru prezesa jego funkcję pełnić będzie Michał Wagiel z rady nadzorczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze