Dzisiaj (piątek, 15 stycznia) odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Orzeł Lubawka. Zmieniony został zarząd klubu.
Nowym prezesem został Krzysztof Maszczak. Wiceprezesami są Jan Szymiczek i Tomasz Pająk, skarbnikiem Paweł Przygoński, sekretarzem Piotr Marciniak, członkami zarządu Łukasz Wincza, Zdzisław Gierałt, Rafał Czura i Zbigniew Królak.
Piłkarze rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej. Trenują od 6 stycznia. Trenerem jest Krzysztof Musiał.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze