Wczoraj odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Orła Lubawka. Piłkarska drużyna jest liderem klasy B. Podczas zebrania wybrano nowego prezesa oraz członka zarządu.
Nowym prezesem został dotychczasowy wiceprezes - Jacek Kopeć. Do zarządu włączono powracającego po kilku latach do struktur klubowych Piotra Marciniaka. Z uczestnictwa w zarządzie zrezygnowali - dotychczasowy prezes Krzysztof Maszczak oraz wiceprezes Jan Szymiczek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze