Gmina Lubawka ogłosiła przetarg, w którym chce wyłonić wykonawcę dokumentacji pozwalającej na zmianę sposobu użytkowania budynku przy stoku w Lubawce.
Przygotowana dokumentacja ma pozwolić na utworzenie budynku usług turystycznych. Do zadań wybranego wykonawcy będzie należało wykonanie inwentaryzacji obiektu, wykonanie wizualizacji wnętrza budynku oraz całego obiektu z otoczeniem. Wykonawca będzie musiał również wykonać projekt budowlany, uzyskać pozwolenie na budowę oraz sprawować nadzór autorski.
Zadanie, czyli przygotowanie dokumentacji, ma zostać wykonane do 30 listopada. O wyborze oferty decydować będzie cena.
Wykonanie dokumentacji, a następnie przeprowadzenie niezbędnych prac ma pozwolić na zalegalizowanie stojącego przy stoku budynku i rozpoczęcie jego użytkowania.
fot. mapy google
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze