Reklama

Zmiany przy stoku

Gmina Lubawka ogłosiła przetarg, w którym chce wyłonić wykonawcę dokumentacji pozwalającej na zmianę sposobu użytkowania budynku przy stoku w Lubawce.

Przygotowana dokumentacja ma pozwolić na utworzenie budynku usług turystycznych. Do zadań wybranego wykonawcy będzie należało wykonanie inwentaryzacji obiektu, wykonanie wizualizacji wnętrza budynku oraz całego obiektu z otoczeniem. Wykonawca będzie musiał również wykonać projekt budowlany, uzyskać pozwolenie na budowę oraz sprawować nadzór autorski.

Zadanie, czyli przygotowanie dokumentacji, ma zostać wykonane do 30 listopada. O wyborze oferty decydować będzie cena.

Wykonanie dokumentacji, a następnie przeprowadzenie niezbędnych prac ma pozwolić na zalegalizowanie stojącego przy stoku budynku i rozpoczęcie jego użytkowania.

Reklama

fot. mapy google

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama