Przed uroczystościami Wszystkich Świętych, przy cmentarzu przy ul. Katowickiej w Kamiennej Górze.
Od dzisiaj łącznik między ul. Wałbrzyską i księcia Bolka I jest ulicą jednokierunkową. Wjechać na niego można od strony ul. Wałbrzyskiej, skorzystać z miejsc parkingowych i wyjechać na ul. księcia Bolka I.
Oznakowanie już zostało zamontowane. Niestety brakuje tablic informujących o zmianie organizacji ruchu. Od strony ul. księcia Bolka I pozostawione zostały stare znaki, co może dodatkowo utrudniać odczytanie nowego oznakowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze