Nie można już wejść do kapliczek na Świętej Górze w Lubawce. Właściciel obiektów, Nadleśnictwo Kamienna Góra, poinformowało o zabezpieczeniu budynków przed dalszym zniszczeniem.
Nadleśnictwo poinformowało również o trwającym opracowywaniu dokumentacji budowlanej i kosztorysów. Planowane prace miałyby pozwolić na doprowadzenie budynków do właściwego stanu technicznego. Prace mogłyby być wykonywane po pozyskaniu niezbędnych pieniędzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze