Reklama

Zmiany na ścieżce

Trwa zmiana zabezpieczeń przy wjazdach na ścieżkę rowerową z Kamiennej Góry do Krzeszowa.

Na odcinku należącym do gminy Kamienna Góra zmieniane są zabezpieczenia ograniczające możliwość wjazdu na ścieżkę przez większe pojazdy. Ten odcinek ścieżki powstał jako pierwszy. Na wjazdach montowane były dwa słupki. Na ich ustawienie narzekali rowerzyści. Teraz montowane są trzy słupki. Jeden na środku ścieżki, dwa przy krawędziach. Takie rozwiązanie zastosowane zostało również na nowszym, "miejskim" odcinku ścieżki.

Trzy słupki mają również skutecznie zapobiegać korzystaniu ze ścieżki np. przez samochody, a jednocześnie będą bezpieczniejsze dla rowerzystów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama