Zgodnie z zapowiedziami Danuta Wojtas zrezygnowała z pracy w komisji rewizyjnej marciszowskiej rady.
Decyzję musieli zaakceptować radni. Przed głosowaniem wójt Stefan Zawierucha jeszcze raz dopytywał, czy radna nie zmieniła decyzji o rezygnacji. D. Wojtas podtrzymała deklarację.
Większość (9) radnych zagłosowała za odwołaniem radnej z komisji rewizyjnej, 2 było przeciwko, 3 wstrzymało się od głosu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze