Gmina Marciszów poinformowała o zmianie w sposobie dowozu dzieci z Domanowa do szkoły w Marciszowie. Zmiana związana jest z wejście powiatu kamiennogórskiego do strefy czerwonej i zmianami w zasadach prowadzenia transportu zbiorowgo.
Dowóz dzieci w poniedziałek 19.10.2020 r. z przystanku w Domanowie do ZSP w Marciszowie odbędzie się 2 autobusami. Pierwszym autobusem o godz. 7.05 pojadą dzieci starsze z kl. V-VIII, a drugim planowym wg rozkładu jazdy o godz. 7.10 dzieci z klas 0-IV i 5-latki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze