fot. archiwum
To już potwierdzona informacja, wczoraj rada nadzorcza zmieniła prezesa Powiatowego Centrum Zdrowia (szpital) w Kamiennej Górze.
Na wniosek zgromadzenia wspólników rada nadzorcza odwołała dotychczasową prezes Barbarę Kosak, która kierowała kamiennogórskim szpitalem od 1 sierpnia 2016 roku.
Powołana został nowa prezes. Stanowisko to obejmie Kamila Maj, która zarządzała już podmiotami medycznymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze