Niespodzianka spotka kierowców, którzy po weekendowej przerwie przyjadą na ul. Wałbrzyską w Kamiennej Górze. Wprowadzana jest zmiana organizacji ruchu.
Dzisiaj drogowcy montowali elementy tzw. wysepki. Konstrukcja powstała na prostym odcinku, pomiędzy wjazdami do Straży Pożarnej oraz Dofamy. W tym miejscu dozwolona prędkość podwyższona jest do 60 km/h.
Na kierowcach jadących od strony stacji benzynowej i chcących skręcić na światłach w lewo, w kierunku S3, wysepka wymusi pozostanie na prawidłowym pasie. Do tej pory w godzinach szczytu komunikacyjnego, część kierowców skracała czas oczekiwania w tworzącym się przed światłami korku i pokonywała ten odcinek środkiem drogi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze