Jak informuje OSP Pisarzowice, dzisiaj (czwartek,11 kwietnia) zmarł Zdzisław Cebula, od 52 lat strażak-ochotnik.
Aktualizacja 12.04.
Pogrzeb druha odbędzie się w sobotę (13 kwietnia). O godzinie 13:00 rozpocznie się msza w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Pisarzowicach.
Oryginalna informacja
Zdzisław Cebula zmarł w wieku 72 lat. Przez dziesięciolecia służby w OSP był m.in. kierowcą mechanikiem, komendantem gminnym, propagatorem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Jego zasługi dla jednostki z Pisarzowic docenili w stycznie druhowie. Nowy wóz, który otrzymała jednostka, otrzymał imię Zdzichu na cześć zasłużonego druha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze