Reklama

Zmarł druh

Jak informuje OSP Pisarzowice, dzisiaj (czwartek,11 kwietnia) zmarł Zdzisław Cebula, od 52 lat strażak-ochotnik.

Aktualizacja 12.04.

Pogrzeb druha odbędzie się w sobotę (13 kwietnia). O godzinie 13:00 rozpocznie się msza w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Pisarzowicach. 

Oryginalna informacja
Zdzisław Cebula zmarł w wieku 72 lat. Przez dziesięciolecia służby w OSP był m.in. kierowcą mechanikiem, komendantem gminnym, propagatorem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Jego zasługi dla jednostki z Pisarzowic docenili w stycznie druhowie. Nowy wóz, który otrzymała jednostka, otrzymał imię Zdzichu na cześć zasłużonego druha.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama