W poniedziałek i wtorek (3 i 4 sierpnia) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbywały się warsztaty plastyczne "Zmalujmy coś". Była to jedna z wakacyjnych propozycji przygotowanych przez Centrum Kultury.
Codziennie zajęcia odbywały się w dwóch grupach. W poniedziałek uczestnicy zajęć malowali obrazy, we wtorek zajęli się wykonywaniem kolorowych latawców.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze