Urząd Gminy Kamienna Góra przypomina że do 31 stycznia 2026 roku należy złożyć informację o wyrobach zawierających azbest. Właściciel, zarządca lub użytkownik nieruchomości, na której znajdują się wyroby zawierające azbest, ma obowiązek corocznie sporządzać i przedkładać informację o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystania.
Informujemy również, że Gmina Kamienna Góra prowadzi nabór wniosków od mieszkańców zainteresowanych bezpłatnym odbiorem, transportem i unieszkodliwieniem odpadów zawierających azbest. Więcej informacji na stronie Urzędu Gmina Kamienna Góra: https://gminakamiennagora.pl/aktualnosci/azbest.html
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze