Reklama

Złoto w dwójkach

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze zagrali dzisiaj (poniedziałek, 10 czerwca) w finale strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej chłopców tzw. "dwójkach". Zawody rozegrane zostały w Smolniku.



WYNIKI ZAWODÓW
SP Smolnik II - SP Smolnik I 1:2 (12:20,21:19,9:15)
SP Żeliszów - SP Łagów 1:2 (10:20,20:5,9:15)
SP 1 Kamienna Góra II - SP 1 Kamienna Góra I 0:2 (15:20, 10:20)
SP Smolnik II - SP Łagów 1:2 (14:20, 20:15, 6:15)
SP Smolnik I - SP 1 Kamienna Góra II 2:1 (20:7, 17:20, 15:5)
SP Żeliszów - SP 1 Kamienna Góra I 0:2 (6:20, 12:20)
SP Smolnik II - SP Żeliszów 2:0 (20:13, 20:16)
SP Smolnik I - SP 1 Kamienna Góra I 0:2 (16:20, 8:20)
SP Łagów SP - SP 1 Kamienna Góra II 2:1 (20:10, 16:20, 15:8)
SP Smolnik II - SP 1 Kamienna Góra II 1:2 (15:20, 20;16, 8:15)
SP Smolnik I - SP Żeliszów 2:1 (20:8, 9:20, 15:7)
SP Łagów - SP 1 Kamienna Góra I    0:2 (15:20, 3:20)
SP Smolnik II - SP 1 Kamienna Góra I 0:2 (16:20, 14:20)
SP Smolnik I - SP Łagów 2:0 (20:17, 20:18)
SP Żeliszów - SP 1 Kamienna Góra II 1:2 (7:20, 20:7, 8:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ
1. SP 1 Kamienna Góra (I zespół) op. Andrzej Cukier
2. SP Smolnik (I zespół)
3. SP Łagów
4. SP 1 Kamienna Góra (II zespół) op. Andrzej Cukier
5. SP Smolnik (II zespół)   
6. SP Żeliszów   

Składy drużyn Szkoły Podstawowej nr 1:
pierwsza reprezentacja: Tomasz Cukier, Mateusz Janczar, Dominik Prokopowicz, Kacper Wolak
druga reprezentacja: Jakub Mordarski, Nikolas Klimek, Piotr Skoczeń, Paweł Skoczeń

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama