Reklama

Złoto siatkarskich trójek

Dzisiaj (wtorek, 13 marca) w Smolniku rozegrano finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek dziewcząt ze szkół podstawowych.

 

W turnieju wystartowało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Powiat kamiennogórski reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Reprezentacja "jedynki"w meczach grupowych pokonała 2-0 SP Węgliniec, SP11 Jelenia Góra i SP Smolnik. W meczu półfinałowym reprezentantki SP1 również 2-0 pokonały SP Karpacz, a w meczu o złoto pokonały SP Pisarzowice k.Lubania 2-1.

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 zostając mistrzyniami strefy zapewniły sobie prawo startu w finale dolnośląskim.

Reklama

Skład reprezentacji SP1: Aleksandra Hałambiec, Wiktoria Jacyszyn, Anna Kulas, Marcelina Majerska, Katarzyna Mazurek, Katarzyna Pawłowska (kapitan drużyny), Amelia Perdek, Dominika Walczuk. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama