Dzisiaj (wtorek, 13 marca) w Smolniku rozegrano finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek dziewcząt ze szkół podstawowych.
W turnieju wystartowało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Powiat kamiennogórski reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Reprezentacja "jedynki"w meczach grupowych pokonała 2-0 SP Węgliniec, SP11 Jelenia Góra i SP Smolnik. W meczu półfinałowym reprezentantki SP1 również 2-0 pokonały SP Karpacz, a w meczu o złoto pokonały SP Pisarzowice k.Lubania 2-1.
Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 zostając mistrzyniami strefy zapewniły sobie prawo startu w finale dolnośląskim.
Skład reprezentacji SP1: Aleksandra Hałambiec, Wiktoria Jacyszyn, Anna Kulas, Marcelina Majerska, Katarzyna Mazurek, Katarzyna Pawłowska (kapitan drużyny), Amelia Perdek, Dominika Walczuk. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze