Złote serduszko ufundowane przez burmistrza Janusza Chodasewicza trafi na licytację tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze.
- Zapraszam do uczestnictwa w aukcji i zbiórki na szczytny cel. W tym roku 31. WOŚP zagra na rzecz chorych z sepsą. Kamiennogórski finał odbędzie się tak jak co roku w Centrum Kultury. Bawimy się i zbieramy pieniądze w niedzielę, 29 stycznia – mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze