W ósmej rundzie 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o ?Złotą Wieżę? szachiści Debiutu Przedwojów grali z LZS Roztoka.
Partie zremisowali Wojciech Guziewicz i Aleksander Wilka, przegrali Wiesław Lipień i Karina Świtała. Jako drużyna Debiut przegrał 1 : 3.
Po siedmiu rundach Debiut zajmuje dwunaste miejsce.
Jutro rozegrana zostanie ostatnia runda. Debiut zagra z MGLKS "Parnas" Oława, drużyną zajmującą 11 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze