W siódmej rundzie 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o ?Złotą Wieżę? szachiści Debiutu Przedwojów grali z Gminą Stawiguda.
Partię wygrał Aleksander Wilk, zremisował Wiesław Lipień, przegrali Wojciech Guziewicz i Karina Świtała. Jako drużyna Debiut przegrał 1,5 : 2,5.
Po siedmiu rundach Debiut zajmuje jedenaste miejsce.
Po południu Debiut zagra z LZS Roztoka, przeciwnik zajmuje 13 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze